Kurumsal

Hakkımızda

Kalmaksan 1987 yılında kurulmuştur. Bugüne geldiğimizde, Manisa Organize Sanayi Bölgesinde 25.000m2 açık - 20.000 m2 kapalı alana sahip fabrikasında üretimine devam etmektedir. Firmamız müşteri memnuniyetini ilke edinerek, kalite hedefleri doğrultusunda yurt içi ve yurt dışı müşterilerine, Transfer – Prograsif - Tandem – Kesme – Formlama – Derin Çekme kalıpları ve Sac Metal Parça üretimi yapmaktadır. Faaliyet gösterdiği sektörler, Beyaz Eşya – Otomotiv – Isıtma ve Soğutma – Elektrik ve Elektronik ana sanayilerinden oluşmaktadır.

Firmamız sektörde yüksek teknolojiyi benimseyen anlayışı ile makine parkını bu yöndeki yatırımlarıyla oluşturan ve bunu yaptığı işlere yansıtan öncü kuruluşlardandır. Kalite anlayışında, müşterisine çözüm ortağı olma prensibini her zaman ön planda tutan firmamız, DIN EN ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi belgesine sahiptir. Şirket kültüründe çalışanların mutluluğu ve müşteri odaklı hizmet anlayışı esastır.

Misyonumuz

Metal şekillendirme ve birleştirme alanında tüm paydaşlarının beklentilerini kaliteli, verimli ve proje odaklı iş süreçleriyle karşılayan Beyaz Eşya ve Otomotiv Ana Sanayinin tercih ettiği rekabetçi, çevreye ve insana duyarlı bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz

Kalitede sürekliliği sağlayarak, Ar-Ge ve Teknolojik yeteneklerini tecrübesiyle birleştiren ve bu özelliği sayesinde, Beyaz Eşya ve Otomotiv Sektöründe ilk tercih edilenler arasına girerek esnek ve dinamik bir şirket olmaktır.